شرکت پالایش قیر مادگستران

شرکت پالایش قیر مادگستران در راستای تحقق سیاست­ها، اهداف جمهوری اسلامی ایران و ارائه بهترین خدمات به مشتریان، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ در کیلومتر ۲۴ دلیجان به قم با مساحت ۲۰۰۰۰ مترمربع آغاز نموده است. این مجموعه یکی از بروزترین کارخانجات تولیدکننده قیر بر اساس استانداردهای روز دنیا با بهترین کیفیت می باشد و با بکارگیری منابع و نیروهای متخصص خود تا به امروز صادرات به کشورهایی متعددی از جمله هند، مالزی، سودان، امارات متحده عربی و… داشته است.

 

از عمده ترین اهداف این مجموعه تامین نیازهای بازار داخلی و خارجی مطابق با استانداردهای روز دنیا و همچنین حضور موفق در بازارهای منطقه و جهان و عرضه محصولات با کیفیت برتر می­باشد.

 

تنوع در ارایه خدمات از جمله تولید انواع قیر با استانداردهای مختلف، مظروف سازی و تحویل در محل مشتری از ویژگی های بارز این مجموعه می­باشد. هم­چنین از دیگر مزایای این مجموعه می توان به موقعیت جغرافیایی آن، دسترسی آسان و راحت به مواد اولیه و واقع بودن در قطب صنعتی ایزوگام ایران اشاره نمود.

 

از آنجاییکه سرمایه گذاری بین المللی کیش اسپنتا در حوزه­های مختلف صادرات از جمله فرش، قیر و … فعال می­باشد و در بسیاری از موارد، خود مصرف کننده نهایی می­باشد، برآن شد تا با راه ­اندازی صرافی خود و اخذ مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، خدمات مختلف ارزی را به هموطنان عزیز داخل و خارج از کشور ارائه نماید.

 

مع‌الوصف اين گروه با ساختاری جوان، تحصيل كرده و متخصص طي چند سال گذشته از بدو تاسيس، همواره مسير صعودي را طی كرده و برنامه‌هاي توسعه‌ای بسياری را با توجه به زيرساخت‌های بسيار قوی بين‌المللي خود در زمينه‌هاي عمدتاً بازرگاني خارجي و سرمایه گذاری در حوزه های نوین و تکنولوژیک را در دستور كار خود قرار داده است.